STANOWISKO W WYDZIALE FINANSOWO-KSIĘGOWYM

Olsztyn
Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Pstrowskiego 28b, 10-602 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Szczegóły oferty https://bip.zdw.olsztyn.pl 1. Prowadzenie urządzeń księgowych i bieżącej ewidencji finansowo-księgowej, zgodnie z obowiązującymi przepisami. 2. Ewidencja dokumentów zakupowych, sprzedażowych, umów i zaangażowania, wyciągów bankowych. 3. Uzgadnianie i rozliczanie kont należności i zobowiązań z kontrahentami w zakresie prowadzonych księgowań. 4. Analiza i bieżące uzgadnianie kont księgowych. 5. Miesięczne uzgadnianie paragrafów klasyfikacji budżetowej dochodów i wydatków oraz zaangażowania. 6. Sprawdzanie i analizowanie dokumentów w zakresie naliczania i odliczania podatku VAT. 7.Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych VAT, w tym rejestry sprzedaży VAT, rejestry zakupu VAT, dane deklaracyjne wraz z informacją dodatkową. 8. Wyliczenie wskaźnika proporcji i preproporcji, sporządzanie korekt wieloletnich, 9. Uzgodnienia, rozliczenia oraz monitoring poprawności księgowań wzajemnych rozliczeń między jednostkami budżetowymi i organizacyjnymi województwa. Godziny pracy 7-15

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na okres 6 miesięcy z mozliwością przedłużenia.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Data zakończenia: 31.10.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomika/rachunkowość/finanse

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Wymagania niezbędne: 1. Wykształcenie: wyższe I/II stopnia o kierunku ekonomia/rachunkowość/finanse. 2. Doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok na stanowisku związanym z rachunkowością, finansami. 3. Znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości budżetowej i finansów publicznych. 4. Umiejętność pracy na komputerze, obsługa programu Microsoft Office. 5. Niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. 6. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych. 7. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku. 8. Umiejętność pracy na komputerze, obsługa programu Microsoft Office. 9. Obywatelstwo polskie, z zastrzeżeniem art. 11 ust. 2 i 3 ustawy o pracownikach samorządowych. Wymagania pożądane: 1. Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z rachunkowością budżetową. 2. Mile widziana znajomość systemu finansowo-księgowego Symfonia, enova365. 3. Cechy osobowe: dokładność, rzetelność, opanowanie, umiejętność pracy w zespole.

Pracodawca

Nazwa: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie

Adres: Pstrowskiego 28b, 10-602 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Szczegóły oferty: https://bip.zdw.olsztyn.pl