STAGEHAND/PRACOWNIK TECHNICZNY

Sosnowiec
Oferta opublikowana15.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Praca przy różnych wydarzeniach (koncertach w całej Polsce), pomoc przy budowaniu scen i całego zaplecza z tym związanego

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: inna

Wynagrodzenie brutto: od 27,7

Opis wynagrodzenia: praca po 12 godzin dziennie, miesięcznie w zależności od angażu, wynagrodzenie miesięczne zależne od ilości przepracowanych dni, praca na terenie całej Polski Praca tylko dla osób posiadających status ucznia/studenta, osoby tylko pełnoletnie.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: chęć do pracy, inicjatywa, zaangażowanie, sprawność fizyczna

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Rzeźnicza 12, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP