sprzątanie w szpitalu - Gryfice

Gryfice
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Jeśli chcesz robić w życiu coś ważnego, mieć satysfakcję z niesienia pomocy innym oraz pracować w stabilnej firmie zapraszamy do kontaktu!

Czekamy właśnie na Ciebie.

Praca w systemie zmianowym w godz. 7-19, 19-7, dwa dni pracy, dwa dni wolne

Zakres obowiązków salowej:
* dbanie o czystość i porządek na terenie szpitala
* sprzątanie i dezynfekcja wszystkich pomieszczeń szpitalnych, ciągów komunikacyjnych, wind i wyposażenia
* uzupełnianie środków higienicznych
* drobne prace pomocowe przy pacjencie
* inne czynności zlecone przez przełożonego

Oczekujemy:
* aktualnej książeczki Sanepidu,
* szczepienia przeciw żółtaczce,
* gotowości do pracy na zmiany 7-19, 19-7
* dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków,
* umiejętności pracy w zespole.

Zapewniamy:
* środki ostrożności, zapewniające pracę w bezpiecznych dla zdrowia warunkach,
* wsparcie doświadczonych przełożonych,
* możliwość długotrwałej współpracy,
* jasne warunki pracy.

Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 727 - pokaż numer telefonu - , w godz. 16-20 infolinia 71 711 01 44 lub przesłanie aplikacji z zamieszczoną klauzulą:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. Antoniego Słonimskiego 1.