Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Raciborska 2, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Wykształcenie: min. zawodowe; min. 1 rok stażu pracy na podobnym stanowisku; zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń biurowych, sali szkoleniowych, toalet, korytarzy, nadzorowanie wywozu odpadów komunalnych, utrzymanie czystości wokół budynku Cechu Rzemiosł Różnych; umowa zlecenie, 1/2 etatu; jedna zmiana od godziny 05:00; miejsce pracy: Gliwice;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 2 352 do 2 352 PLN

Opis wynagrodzenia: zł brutto

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Pracodawca

Nazwa: CECH RZEMIOSŁ RÓŻNYCH I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Adres: Raciborska 2, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty po uzg. telefonicznym w godz. 7-15 lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy