SPRZĄTACZKA (OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE) [1/2 ETATU]

Mysłowice
Oferta opublikowana21.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Katowicka, 41-405 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach biurowych, korytarzach, sanitariatach oraz pomieszczeniu magazynowo-biurowym. - Praca od poniedziałku do piątku na 1/2 etatu w godzinach: 14:00-18:00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 2121 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (50% - 1/2 etatu).

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Odpowiedzialność, Sumienność, Dobra organizacja pracy, Punktualność, Rzetelność, Uprzejmość

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 miesiąc w pracy na podobnym stanowisku lub w pracy związanej ze sprzątaniem poniszczeń biurowych. Wymagane osoba z orzeczoną niepełnosprawnością.

Pracodawca

Nazwa: "INTEGRACJA KŁODZKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 74-867-21-67, 721-018-773) w godzinach: 8:00-14:00.