SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I IN-HOUSE

Police
Oferta opublikowana27.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Grzybowa 50, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Opracowywanie dokumentacji niezbędnej do postępowań o zamówienie publiczne. Udział w komisjach przetargowych. Przygotowywanie projektów zarządzeń w zakresie zamówień publicznych. Publikowanie ogłoszeń w zależności od wartości zamówienia w siedzibie Zamawiającego, na stronie internetowej Spółki, Biuletynie Zamówień Publicznych lub Dzienniku Urzędowym WE. Współpraca z obsługą prawną Spółki oraz innymi dział. Odpowiedzialność za przygotowywanie przez Spółkę wszelkich sprawozdań dotyczących zamówień publicznych. Opracowywanie umów i sprawozdań z zamówień w trybie in-house. Sprawowanie nadzoru nad prawidłową realizacją umów powierzenia, zgodnie z przepisami in-house. Nadzór nad przestrzeganiem przepisów prawa w aspekcie zamówień publicznych oraz obowiązujących w Spółce regulaminów zamówień.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 6 500 PLN

Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia zależna od doświadczenia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: prawo jazdy kat B, przygotowywanie sprawozdań, raportów i prezentacji, biegła znajomość obsługi komputera i sprzętu biurowego, znajomość obowiązujących przepisów Prawa Zamówień Publicznych (w tym w trybie in-house), dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umowa o pracę na okres próbny 2 miesiące z możliwością przedłużenia na czas określkony/nieokreślony, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Pracodawca

Nazwa: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o.

Adres: Grzybowa 50, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV