Specjalista ds. wsparcia technicznego z niepełnosprawnością

Warszawa
Oferta opublikowana01.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Opis oferty pracy

OPIS

Dla Klienta, firmy technologicznej oferującej nowoczesne oprogramowania w obszarze miękkiego zarządzania zasobami ludzkimi, poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. wsparcia technicznego.

Praca dla osób z niepełnosprawnością w formule pracy zdalnej.

Zadania:

· obsługa platformy i Zen Desk do komunikacji pisemnej z klientami,

· obsługa klientów i/lub przekazywanie zgłoszeń do odpowiednich działów,

· obsługa czatu szybkiej odpowiedzi.

Wymagania:

· aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

· bardzo dobra znajomość języka polskiego w piśmie,

· umiejętność obsługi Excela (m.in. tabela przestawna),

· doświadczenie w obsłudze klienta,

· znajomość języka angielskiego (min. poziom B1),

· empatia i cierpliwość w kontaktach z klientami,

· wysoka kultura osobista.

Firma oferuje:

· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

· pracę w systemie pracy zdalnej,

· benefity: opieka medyczna, dofinansowania do kursów/lekcji językowych, bony do wykorzystania na zakupy m.in allegro),

· pracę od poniedziałku do piątku z możliwością elastycznego rozpoczynania dnia pracy (7-9),

· oferta dotyczy pracy stałej.

Osoby zainteresowane ofertą pracy bardzo prosimy o aplikowanie poprzez formularz rekrutacyjny