Opinie o Innothink Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Innothink Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Innothink Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Innothink Sp. z o.o. w Warszawa

Czy w Innothink Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Ola24 Nowy wpis

Czy ktoś pracuje na Stanowisku Specjalista ds. kadr jakie warunki pracy/wynagrodzenie ? Warto aplikować czy szkoda czasu?

Czy Innothink Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Mateusz Nowy wpis

Nie polecam, obiecuja prace, a nastepnie ignoruja kandydata.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Innothink Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. rekrutacji z niepełnosprawnością? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jakie warunki pracy są w Innothink Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku specjalista ds. jakości?

Aga

Pracowałam kiedyś w tej firmie, wszystko było ok do czasu. Po 1,5 roku współpracy, cały zespół został zwolniony z dnia na dzień, bez wypłaty wynagrodzenia. Do dziś Pani Prezes nie uregulowała swoich zobowiązań. Ponadto u Pani prezes praca na pół etatu, a kolejne pół w innej firmie - handel orzeczeniami jak nic i każdy odpis na PFRON miał. Praca na własnym sprzęcie….

Czy w firmie Innothink Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

rola

Nie uda Ci się bo wlasnie na tym żeruje ta firma. Jakbyś wiedział ile $$$ dostają za Ciebie, bo dawno być podpisał umowe z klientem bezpośrednio

Stopień znaczny

Warunkiem zatrudnienia - to posrednik dla osob niepelnosprawnych w stopniu znacznym - jest umowa o pracę + orzeczenie potwierdzajace stopien znaczny + zaswiadczenie o schorzeniu szczegolnym. Nie ma innej opcji niż umowa o prace, wtedy posrednik nie zarabialby 6000 zl co miesiac na 1szt pracownika z pensją minimalną. (Dane za początek 2022).

Zdegustowany

Jestem zdegustowany w jaki sposób ta firma traktuje osoby niepełnosprawne. Mydlenie oczu (podczas okresu próbnego), podpisaniem umowy po okresie próbnym. Oczywiście sama pani prezes. Zdrowy człowiek by stracił, nerwy, a niepełnosprawny? Widać takie pojęcie o osobach niepełnosprawnych ma pani prezes. Brawo!

Stefan
@Zdegustowany

To smutne że tak traktują tu ludzi... ;( A na czym w ogóle polega sama praca? Dla osoby niepełnosprawnej. Opowiesz?

Nie ma stanowiska OzN, jest 7h
@Stefan

Są różne stanowiska pracy zdalnej, tylko przy znacznym masz 7 h pracy- a nie osiem. czasem firma daje slużbowy laptop, zwykle rzadkosc w przypadku prac dla osob z niepelnosprawnoscia. InnoThink to posrednik, a warunki typu np sluzbowy sprzet są w ofercie pracy. Zwykle entry level lub troszke wyzej dla roznych korporacji. Dzieki poczwornemu odpisowi PFRON (niektore schorzenia w st.znacznym - epilepsja, MPD, autyzm, choroby psychiczne, osoby niewidome) firma nie oddaje do PFRON prawie 10 tys zł, Tobie płacą minimalną krajową. Zostaje ponad 6000 zl miesiecznie do podzialu na linii pośrednik Innothink- korpo, w ktorej jestes zatrudniony. Minusy - minimalna krajowa nawet pomimo obietnic podwyzek po probnym, dwa poziomy nadzoru (dwa razy krytyka za to samo, o pochwalach zapomnij), zarobki bezposrednio w korpo sa duzo wyzsze i masz w ogole jakiekolwiek faktyczne benefity, jak inne osoby z tego korpo (niestety u posrednika brak). można podjac się na tzw. przeczekanie lub w celu zdobycia pierwszej pracy.

Pani

Umawiają się na dany dzień na rozmowę kwalifikacyjną, mają podać jeszcze godzinę i...cisza. Zero odzewu w stylu: znaleźliśmy jednak kogoś innego, odwołujemy rozmowę. Niepoważne podejście do kandydatów.

Joanna
@Pani

A upominałaś się, że mieli Ci wysłać a nie wysłali? Może zapomnieli, każdemu się zdarza, ale no nie zbyt miłe zachowanie ..

Pani
@Joanna

Oczywiście. Dzwoniłam — nie odebrali.Wysłałam wiadomość — brak odpowiedzi.

Halina
@Pani

XD No to jak widzisz niestety to o nich tylko świadczy. Raczej po takim nastawieniu ich do Twojej osoby chyba nie żałujesz co nie? Bo skoro tak podchodzą do kandydata to może również jest podobnie wobec pracownika?

Zostaw merytoryczną opinię o Innothink Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Innothink Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Innothink Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Innothink Sp. z o.o.
  • Twarda 18