Specjalista ds. wsparcia dz. handlowego z j.niemieckim

Rzeszów
Oferta opublikowana03.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Opis oferty pracy

Firma WOST działająca w branży stalowej, zatrudni pracownika do działu handlowego w Głogowie Małopolskim k/Rzeszowa.
Nasze produkty dostarczane do ponad 50 krajów na całym świecie. Zapraszamy Cię do aplikowania, jeżeli szukasz rzetelnej i sprawdzonej firmy, w której możesz wykorzystywać swoje umiejętności, ale także je rozwijać i zdobywać nowe kompetencje. Jeżeli chcesz współtworzyć dynamicznie rozwijającą się strukturę organizacyjną, a jednocześnie być częścią dynamicznego i kreatywnego zespołu - dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków
Kompleksowe wsparcie zespołu sprzedaży.
Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów.
Gromadzenie i archiwizacja dokumentów zgodnie z procedurami.
Przygotowywanie raportów i analiz sprzedażowych oraz prezentacji.

Nasze wymagania
Znajomość języka niemieckiego
Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
Komunikatywność i orientacja na pracę zespołową
Znajomość obsługi MS Office; MS Excel na poziomie min. średnio-zaawansowanym
Umiejętność organizacji własnego czasu pracy i dostosowywania się do zmieniającej się sytuacji

Mile widziane
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Komunikatywna znajomość j. angielskiego, ew. innego języka obcego.

Oferujemy
Konkurencyjne wynagrodzenie oparte o stałą podstawę oraz premiowy system nagród
Interesującą pracę w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Samodzielność w działaniu
Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
System pracy (pon.– pt. / godz.:7-15 lub 8-16 lub 9-17)
Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
Szkolenia językowe w godzinach pracy