Opinie o Walcownie Ostrowieckie Wost S.A. w Ostrowiec nad Kamienną

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Walcownie Ostrowieckie Wost S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Walcownie Ostrowieckie Wost S.A. o rekrutacji.

Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walcownie Ostrowieckie Wost S.A. w Ostrowiec nad Kamienną

Elka

Hej, myślę o aplikacji do firmy na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży z językiem hiszpańskim. W związku z tym, że piszą o wyjazdach służbowych, jak często zdarzają się takie delegacje? Ponoć oferują konkurencyjne wynagrodzenie i jakiś super system premiowy z nagrodami, to prawda?

Ryjka
@Magda

Dzień dobry Wszystkim - intryguje mnie wicąż pojawiająca się oferta z j.hiszpańskim. Juz ponad rok firma szuka odpowiedniego kandydata czy też dział się powiększa o nowego członka? No chyba, że tak bardzo trudno jest obsadzić tą rolę ze względu na rozrzut oczekwiania vs. możliwości?

Ogłoszenie na Specjalista Ds. Sprzedaży do Walcownie Ostrowieckie Wost S.A. pojawiało się w Lento.pl, polecacie aplikować?

raczej powiem, że nowe stanowiska to dowód rozwoju firmy, a niekoniecznie sygnał, że coś/ktoś się wysypał...

Zbyszek Nowy wpis

Parę osób już z rok temu probowalo liznąć temat podwyżek ale nie widzę deklaracji wprost ze bankowo je dają. teraz po drodze już jakieś były ze nikt nie narzeka na ich brak?

Elka

@Elka

Ole! :) poziom zarobkowania na pewno jest konkurencyjny, aczkolwiek jak wszędzie - trzeba się postarać. Co do wyjazdów - różnie to bywa, ale w moim przypadku (matka dzieciom) spokojnie godziłam pracę i życie prywatne, podobnie zresztą jak reszta ekipy.

Karo
@Magda

Czyli jak ktoś chce, to może liczyć w firmie na docenienie i dobre wynagrodzenie? To super :) Firma ma uregulowaną politykę co do podwyżek, premii? Czy jasno ustaloną ścieżkę kariery? Ciesze się, że udaje ci się pogodzić pracę z wyjazdami, bo ja też jestem w podobnej sytuacji. Jaka jest ich częstotliwość, długo trwają? PS jak wspominasz swoją rozmowę rekrutacyjną? Chętnie przyjmę jakieś rady ;)

@Karo

no pewnie! a porada na rozmowę - bądź sobą, to firma rodzinna, więc wartości takie jak otwartość, szczerość, to elementy, które widać gołym okiem "na korytarzach" i w biurze. powodzenia :)

@Magda

Trochę mnie uspokoiłaś, skoro tak sądzisz, często mówi się, że firma jest rodzinna, a tak wcale nie jest niestety. Mogę jeszcze zapytać, czy pytali o coś konkretnego? Czy miałaś duże doświadczenie aplikując do firmy?

Magda

ja poszłam prosto po studiach, ale pracowałam w administracji studiując zaocznie. język znam bdb, reszta to szkolenia wewn. ale wiadomo - im większe doświadczenie tym większa szansa na angaż. powodzeniaQG

@Magda

Aaa, czyli doświadczenie miałaś w miarę spore?:) Długo trwał cały proces rekrutacji czy idzie to w miarę sprawnie w firmie? Rozmowę miałaś z szefostwem, HR czy kierownikiem działu? Nie wiem na co się mam przygotować?:D PS jak tu jest z godzinami pracy, macie w firmie sztywne godziny, czy elastycznie?

Magda

proces rekrutacji 10 dni, bardzo sprawnie rozmowa z szefostwem działu i chyba był ktoś z HR godziny elastycznr

Ryjka Nowy wpis

Kornelia Nowy wpis

hej a o co chodzi z tymi komentarzami że jak się zatrudnisz w firmie to nie będziesz miał życia prywatnego? bo coś mi to pachnie nadgodzinami ale z drugiej strony nie miałabym przeciwko gdyby dało się więcej zarobić i nie było jakiejś dziwnej atmosfery w biurze przy tym

Maryla

Mnie z kolei interesuje Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży z Językiem Francuskim. Tutaj żadne benefity nie są podane (może słusznie, skoro wg @Eryk dofinansowanie jest niewielkie, więc po co robić kandydatom apetyt?) Tutaj poprosiłabym Was raczej o podanie, jakie kwoty składają się na stałą podstawową pensję oraz premiowy system nagród? :)

Mag_eMG Nowy wpis
@Maryla

z tego co pamiętam to bylo 7t podstawy plus premie roznie 3-10t, ale to bylo dwno temu i mam nadzieje ze sie ruszylo cos

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Walcownie Ostrowieckie Wost S.A. na stanowisko Asystent/ka Działu Handlowego / Back office? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Majka

Fajnie, że są lekcje języka w godzinach pracy. A ile wynosi dofinansowanie firmy do ubezpieczenia zdrowotnego? Rozważam aplikowanie na asystentkę działu handlowego, bo widzę, że wykształcenie kierunkowe nie jest wymagane, tak samo jak doświadczenie. Proszę o odpowiedź :)

Eryk
@Majka

wysokość dofinansowania jest uzależniona od wybranego pakietu, ale to nie są na tyle wysokie kwoty, aby miały decydować o wyborze bądź nie tego pracodawcy, więc osobiście w ogóle bym tego nie analizował. Jest jeszcze nowy benefit w postaci multisport i to też jest zależne od wybranej opcji, ale jest ich conajmniej trzy, do tego rodzina i dzieci,wiec na prawde spoko

Anonimus

Firma porażka kiedyś podstawa była dobra względem innych firm teraz różnica 200 zł od najniższej krajowej. Dodatkowo jak coś od Ciebie chcą są na ranę przyłóż, jeżeli Ty coś chcesz już kolorowo nie jest. Wypadki w pracy nie są zgłaszane jako wypadki .Wszystko zacierane pod dywan , a o swoje musisz się nachodzić a i tak nic z tego nie ma .Firma schodzi na (usunięte przez administratora)szkoda czasu i zdrowia.

Godziny elastyczne? Czy specjalista ds. logistyki tez może na takie na spokojne liczyć? Pytam, bo właśnie taka ofertę z ubiegłego roku widziałam w internecie, myślałam właśnie, że już znajdę tu cos więcej na temat samej pracy. ze jest ona stacjonarna na uop to już wiem, a co ze stawkami? Jakich docelowo można się spodziewać?

Odpowiedź

Aplikować zawsze warto, zawsze można zmienić warunki zatrudnienia na lepsze, szczególnie, że ekipa fajna i mają sporo benefitów, w tym bezpłatną naukę j. angielskiego w godz. pracy(!)

Jagoda
@Odpowiedź

Jak wygląda ta bezpłatna nauka j. angielskiego w godzinach pracy? I jakie jeszcze benefity firma gwarantuje? Wymień kilka :)

Odpowiedź
@Jagoda

wchodzisz i uczysz się, dwa razy w tygodniu, to wszystko, benefity wymienione w poszczególnych ogłoszeniach o pracę good luck! :)

Bianka

W sieci można znaleźć ofertę pracy na posadę Specjalisty ds. Sprzedaży. Wskazany jest średni zarobek od 13000 do 19400 zł miesięcznie. Chciałabym się dowiedzieć, od czego zależy górna kwota, którą można zarobić? Jakie warunki należy spełnić? :)

Łukasz
@Bianka

poproszę o link do opisanego ogłoszenia. Nigdzie nie jestem w stanie znaleźć takiego, a kwoty, o których piszecie wydają się nie realne, chyba, że mowa o podstawia + prowizja(?)

Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna? trzeba jakieś zadania wykonywać jak w niektórych firmach ? ( Dział handlowy)

Lidia

Hej, szukam osób pracujących w dziale jakości ;) Zaciekawiło mnie jedna oferta pracy, mianowicie kierownik tego działu. Co myślicie o pracy w firmie? Warto aplikować? Wynagrodzenie liczy 7500 - 11300 zł / miesiąc. Widełki wydają się spoko, ale zastanawiam się, czy firma dba o pracownika np. przy tej rosnącej inflacji? Dostajecie podwyżki, premie?

@Lidia

jak najbardziej! aplikuj śmiało, tylko skąd te widełki wzięłaś :d?

@Andrzej

Z oferty, którą wrzuciła firma :) Cytuję " Średnie wynagrodzenie: 7600 - 11400 zł / miesiąc" Czyli co, to jakaś kwota z kosmosu? nie ma co liczyć na takie zarobki w firmie?

Jeżeli szukacie miejsca w którym będą was wyzyskiwać na pieniądze za pracę szkodliwą dla zdrowia i nie mieć życia prywatnego to idealne miejsce

Magda

możesz napisać coś więcej? jakie stanowisko masz, co robisz na codzień w pracy, że aż tak żle?

Lidia

Możesz rozwinąć swoją wypowiedz? Właśnie do Ostrowca szukają kogoś do działu kontroli jakości, na kierownicze stanowisko. Widelki są wysokie 7600 - 11400 zł / miesiąc. Faktycznie można celować w taką kwotę już na poczatek?

Trzykropki

Pracowałem w dremex 20 lat temu. Ci sami ludzie. Nic się nie zmienili.

Firmę polecił mi znajomy, który chwilę już tam pracuje w sprzedaży. Z tego co wiem pracy jest dużo, języka obcego faktycznie się używa. Mnie niestety się nie udało, ale sam przebieg rozmowy naprawdę OK. Warto poświęcić czas i zaaplikować.

Jakub
@Ania

Trochę mnie podbudowałeś, bo teraz jestem właśnie w takiej sytuacji, że zastanawiam się nad aplikowaniem. Zdradzisz mi, czy podczas rozmowy są jakieś testy sprawdzające wiedzę kandydata? Już na pierwszej rozmowie podają stawkę, ile można zarobić? A no i najważniejsze w sumie z ilu etapów rekrutacja się składa?

Zuzanna

Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży - na to stanowisko znalazłam ogłoszenie. Ogólnie ciekawa oferta. Interesuje mnie jednak jedna rzecz. Kto wybiera, w jakich godzinach się pracuje? Czy pracownik ma możliwość decydowania w tej kwestii? Podane są następujące godziny pracy: 7-15, 8-16 lub 9-17. To od czegoś zależy?

Arti
@Zuzanna

no pewnie! inaczej nie miałoby to sensu :)

Zuzanna
@Arti

Czyli istnieje taka kombinacja, że można jeden tydzień pracować 7-15, a drugi na przykład 9-17? Czy trzeba się zdecydować na jedne ramy godzinowe i trzymać się ich cały czas?

Megi
@Zuzanna

myślę, że to pytanie do zadania na etapie rozmowy kwalifikacyjnej

Lukas

Niekompetentna firma. Na rozmowie obiecuja inne stanowisko a w pracy inne. Nie polecam. Jak mowia i ja to przrchowalnia zanim sie znajdzie normalna prace. Nie polecam. Z daleka.

@Lukas

możesz podać więcej szczegółów? jakiego stanowiska dotyczy sytuacja?

Mirek

Dobra firma,bo można ładować na robocie xD

Ludzie pomocni, zarobki ok, głównie zależą od umiejętności i doświadczenia. jeśli wyniki masz, pracujesz a nie obijasz się to podwyżki też są.

@Anonim

Dziękujemy za pozytywną opinię, pozdrawiamy

Hutnik ce
@Anonim

zarobki wiecej niz 3 tys na reke ?

Renata
@Hutnik ce

Czemu nikt nie odpowiada na to pytanie? Napisał za dużo czy za mało?

@Renata

Stawkę uzgadnia się osobiście przy rekrutacji odpowiednio do doświadczenia, umiejętności, zakresu obowiązków. Zarobki w większości to kwestia indywidualna.

Elżbieta
@Walcownie Ostrowieckie S.A

Indywidualnie, to nie macie żadnych widełek? Naprawdę nie przewidujecie żadnego przekroju? Ciekawa jestem, co w takim razie z równością zarobków?

@Elżbieta

Pani Elżbieto wielkość stawek ustala się na rozmowach rekrutacyjnych a nie na forach dyskusyjnych. Co do równości zarobków: z oczywistych względów stawki stanowisk kierowniczych będą większe od pracowników fizycznego lub biurowych. Serdecznie zapraszamy do rekrutacji, wtedy odpowiemy na każde nurtujące Panią pytania. Pozdrawiamy

Elżbieta
@Walcownie Ostrowieckie S.A

Znam firmy, które stawki proponowane podają już w ogłoszeniu, dokładne albo w formie widełek. Co Wy na to? Jak tu w ogóle wygląda ta kwestia ustalania wynagrodzenia, jesteście otwarci na negocjacje?

@Elżbieta

W naszych ogłoszeniach zawsze staramy się podać kwotę zarobków. W zależności od stanowiska te kwoty będą się różnić. Czasem jest również tak, że przy rozmowie rekrutacyjnej dowiadujemy się dużo więcej na temat potencjalnego pracownika i stawka może ulec zmianie, dlatego zawsze warto podejść do rekrutacji.

@Walcownie Ostrowieckie S.A

Rozumiem :) Co do doświadczenia, na jego podstawie ustalane sa zarobki, o ile dobrze zrozumiałam komentarz wyżej. A na jakie doświadczenie sa państwo otwarci? Czy osoby zaczynające swoją ściężkę zawodową również mają szansę w rekrutacji?

Walcownie Ostrowieckie S.A.
@Lidia

Wszyscy łącznie z osobami, które zaczynają swoją ścieżkę zawodową mają szanse w rekrutacji.

Rychu

W większości widzę tylko wylewanie żalów pracowników którym wszystko nie pasuję. Na starcie zarobimy tyle co w innych firmach produkcyjnych. Atmosfera jest jaka jest, ale to ludzie ją tworzą więc niech każdy ma pretensje do ,,kolegów'' z pracy. Nie ma problemu z dogadaniem się z przełożonymi, jak się pracuję jak należy, robię swoje nie za szybko nie za wolno i jest OK. Urlop kwestia dogadania i kwestia zapotrzebowania i zleceń jak jest mniej to z dnia na dzień bez problemu jak więcej trzeba wcześniej dogadać. L4 nie jest katastrofą. Idziesz wracasz i wszystko ok, chyba, że z innych względów podpadłeś wtedy i bez L4 nie będzie kolorowo, bo jednak wymagane jest przykładanie się do pracy, ale to chyba normalne w każdej firmie. Wszystko zależy od człowieka - jeśli ktoś nie chce robić jakimś tempem jeśli ktoś chce w pracy siedzieć, no to pracy na produkcji w jakiejkolwiek firmie nie polecam, bo tym się charakteryzuje produkcja, że robota musi się kręcić!

Hutttnik
@Rychu

Częściowo to prawda. Jednakże jak i na większości zakładów są pupilki, ci co mają plecy jak i również tak zwani "tajni informatorzy" Atmosfera jest różna gdyż najlepierw trzeba się "przypodobać starym" Bo inaczej jest się traktowanym jak pracownik drugiej a nawet trzecie kategorii

@Hutttnik

Pracowałem w innej firmie i pracuje teraz tu. Nigdy nie jest tak, że każdy z każdym się lubi. Najważniejsze, że można się dogadać w sprawach pracy i nie zauważyłem żadnych "tajnych informatorów".

K.

Nie rozumiem skąd taka nienawiść do tej firmy i ludzi tu pracujących. Sama jestem pracownikiem WOSTu i nie zauważyłam takich sytuacji. Kontakt z kierownikami jest bardzo dobry, a wręcz wzorowy, uważam, że ta firma jest najlepszą firmą w jakiej pracowałam dotychczas...

Hutttnik
@K.

Tak. Szczególnie że oprócz strzemion praca kobiet ogranicza się do mostków i zamiatania. Suwnicowe to akurat są w porządku. Zastanawiam się czy charakter pracy kobiet jest równie ciężki jak mężczyzn. Bo domyślam się że w wynagrodzeniu różnic nie ma.

Antoni

Profesjonalne podejście do klienta. Pozdrawiam Dział Handlowy

Zostaw merytoryczną opinię o Walcownie Ostrowieckie Wost S.A. - Ostrowiec nad Kamienną

• Jak się pracuje w Walcownie Ostrowieckie Wost S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Walcownie Ostrowieckie Wost S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Walcownie Ostrowieckie Wost S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 17 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Walcownie Ostrowieckie Wost S.A.
4.6/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Centralnego Okręgu Przemysłowego 12A
    27-400 Ostrowiec nad Kamienną

Walcownie Ostrowieckie Wost S.A.