Specjalista ds. Sprzedaży z Językiem Niemieckim

Rzeszów
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Firma WOST działająca w branży stalowej, zatrudni pracownika do działu handlowego w Głogowie Małopolskim k/Rzeszowa.

Nasze produkty dostarczane do ponad 50 krajów na całym świecie. Zapraszamy Cię do aplikowania, jeżeli szukasz rzetelnej i sprawdzonej firmy, w której możesz wykorzystywać swoje umiejętności, ale także je rozwijać i zdobywać nowe kompetencje. Jeżeli chcesz współtworzyć dynamicznie rozwijającą się strukturę organizacyjną, a jednocześnie być częścią dynamicznego i kreatywnego zespołu - dołącz do nas!

Zakres obowiązków
Obsługa aktualnej bazy klientów
Rozwój sprzedaży - poszukiwanie nowych rynków
Umiejętne budowanie i utrzymywanie długotrwałych partnerskich relacji z Klientami
Przygotowywanie ofert cenowych na bazie wytycznych/ Polityki Cenowej
Praca w Systemie klasy ERP
Ścisła współpraca/komunikacja z działem Produkcji, Logistyką
Administrowanie obiegiem dokumentów dla klientów

Nasze wymagania
Biegła znajomość języka niemieckiego
Biegła znajomość MS Office
Umiejętność analitycznego myślenia
Nastawienie na realizację celów
Umiejętność współpracy oraz efektywnej komunikacji
Dobra organizacja pracy
Komunikatywność i otwartość

Mile widziane
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Język Angielski

Oferujemy
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Konkurencyjne wynagrodzenie oparte o stałą podstawę oraz system premiowy
Interesującą pracę w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach
Samodzielność w działaniu
Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych

Praca stacjonarna; pon.– pt. / godz.:7-15 lub 8-16 lub 9-17
Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
Szkolenia językowe - j. angielski w godzinach pracy