Specjalista ds. Sprzedaży z Językiem Hiszpańskim

Rzeszów
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Nasze produkty - wyroby gorącowalcowane - dostarczamy do ponad 50 krajów na całym świecie. Poszukujemy pracownika biurowego do naszego działu handlowego w Głogowie Małopolskim /k. Rzeszowa.

Zadania:
Rozwój sprzedaży – poszukiwanie nowych rynków
Prowadzenia analizy rynkowej
Aranżowanie spotkań handlowych
Identyfikowanie możliwości sprzedażowych
Osiąganie wyznaczonych przez przełożonego celów sprzedażowych
Budowanie silnych biznesowych relacji z klientem
Przygotowywanie ofert cenowych na bazie wytycznych / Polityki Cenowej
Praca w Systemie klasy ERP
Ścisła współpraca/komunikacja z działem Produkcji

Wymagania:
Biegła Znajomość języka Hiszpańskiego
Język angielski będzie dodatkowym atutem
Wykształcenie wyższe
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży mile widziane
Biegła znajomość MS Office
Umiejętność analitycznego myślenia
Nastawienie na realizację celów
Umiejętność współpracy oraz efektywnej komunikacji
Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:
Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premiowy system nagród
Interesującą pracę w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach
Stabilne warunki zatrudnienia
Samodzielność w działaniu
Zajęcia językowe w godzinach pracy

Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WOST zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.