Specjalista ds. sprzedaży z j. angielskim

Rzeszów
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Nasze produkty - wyroby gorącowalcowane - dostarczamy do ponad 50 krajów na całym świecie. Poszukujemy pracownika biurowego do naszego działu handlowego w Głogowie Małopolskim /k. Rzeszowa.

Zadania:
Obsługa aktualnej bazy klientów
Rozwój sprzedaży - poszukiwanie nowych rynków
Umiejętne budowanie i utrzymywanie długotrwałych partnerskich relacji z Klientami
Przygotowywanie ofert cenowych na bazie Polityki Cenowej
Ścisła współpraca z działem Produkcji, Logistyką
Praca w Systemie klasy ERP
Administrowanie obiegiem dokumentów

Wymagania:
Biegła znajomość j. angielskiego
Biegła znajomość MS Office
Umiejętność analitycznego myślenia
Nastawienie na realizację celów
Umiejętność współpracy oraz efektywnej komunikacji
Dobra organizacja pracy
Komunikatywność i otwartość

Mile widziane:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Konkurencyjne wynagrodzenie oparte o stałą podstawę oraz premiowy system nagród
Interesującą pracę w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach
Samodzielność w działaniu
Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
Szkolenia językowe w godzinach pracy
System pracy (pon.– pt. / godz.:7-15 lub 8-16 lub 9-17)