Specjalista ds. legalizacji pracy i pobytu obcokrajowców

Warszawa
Oferta opublikowana11.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Opis oferty pracy

Obowiązki:

- prowadzenie postępować ws uzyskania oświadczenia oraz zezwolenia na pracę,

- weryfikacja otrzymanych dokumentów oraz przygotowywanie kompletnej dokumentacji ws zezwoleń na pobyt i pracę,

- korespondencja z powiatowymi urzędami pracy oraz urzędami wojewódzkimi,

- odpowiadanie na wezwania, itp.,

- wyjazdy służbowe w celu asystowania cudzoziemcom przy złożeniu wniosków ws legalizacji pobytu,

- bieżący kontakt z pracodawcami lub bezpośrednio cudzoziemcami.

Zaznaczyć warto iż kancelaria nie współpracuje z osobami fizycznymi lecz wyłącznie z firmami na rzecz których świadczy usługi.

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego,

- Umiejętność pracy w środowisku wielokulturowym,

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. rok,

- Gotowość do wjazdów (Wyjazdy do urzędów położonych w innych miastach Polski są nieodłącznym elementem pracy na tym stanowisku)

- Komunikatywność, umiejętność pracy pod presja czasu, kultura osobista.

Oferujemy:

- Pracę w zgranym, wspierającym się zespole,

-Atmosferę i wsparcie, dzięki którym na pewno szybko się wśród nas odnajdziesz.

- Stałe zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

- Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

- Atrakcyjne wynagrodzenie i prowizje.

Prosimy o przesłanie CV oraz wskazanie możliwego terminu podjęcia pracy.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na rzecz Sp. z o.o. Unityhub Lawyers na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 1997 r.)