SPECJALISTA DS BHP

Recz
Oferta opublikowana12.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Recz, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Udzielanie pracownikom szkolenia wstępnego, przeprowadzanie kontroli warunków pracy, monitorowanie wypadków w pracy, informowanie o zagrożeniach zawodowych, okresowe analizy stanu bezpieczeństwa i higieny pracy, opracowywanie instrukcji i higieny pracy na poszczególnych stanowiskach pracy, udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadku przy pracy, doradztwo w zakresie przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.25

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 10

Wynagrodzenie brutto: od 1 806 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Bezpieczeństwo i Higiena Pracy, prawo jazdy kat. B

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Drawieńska 15, 73-200 Choszczno, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV