SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

Iława
Oferta opublikowana21.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Lubawska 12, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Bieżąca telefoniczna i mailowa obsługa klientów, przygotowywanie ofert, wycen i dokumentów sprzedażowych, negocjowanie warunków handlowych, w ramach udzielonej kompetencji, wprowadzanie zamówień do systemu Comarch, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji, realizacja wyznaczonych planów sprzedaży oraz celów biznesowych, aktywne pozyskiwanie nowych klientów, opieka nad stroną de, w zakresie merytoryki inicjowanie zmian, uczestniczenie w wyjazdach służbowych, targach w celu budowania relacji partnerskich, zdobywania wiedzy o rynku, reprezentowania firmy, odpowiedzialność za terminowe płatności obsługiwanych Klientów, opracowywanie raportów i analiz dla podległego regionu/Klientów.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia od sprzedaży

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 21.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Oferujemy: Wypłatę wynagrodzenia zawsze na czas, atrakcyjne prowizje od sprzedaży, pracę w oparciu o umowę o pracę, B2B, umowę zlecenie - Gwarantujemy różne formy zatrudnienia, aby dostosować się do potrzeb i preferencji naszych pracowników, możliwość udziału w nowym przedsięwzięciu i budowy struktur sprzedaży, możliwość rozwoju i awansu - Cenimy rozwój naszych pracowników i dajemy im możliwość rozwoju zawodowego. Oferujemy: szkolenia i programy rozwoju, które pomogą Ci poszerzyć swoje umiejętności i osiągnąć awans w firmie, przyjazną atmosferę, narzędzia niezbędne do realizacji działań, spotkania integracyjne, zniżki na firmowe produkty i usługi. Wykształcenie: Minimum średnie, mile widziane kierunkowe handlowe, ekonomiczne. Umiejętności: Obsługa pakietu Office, Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów z klienta. Doświadczenie zawodowe: Minimum 2 lata na stanowisku Przedstawiciela handlowego lub specjalisty do spraw sprzedaży. Języki obce (poziom znajomości): Znajomość języka angielskiego - mile widziana. Oczekujemy również: Nastawienia na wynik i konsekwencji w działaniu, umiejętności pracy w zespole, komunikatywności, samodzielności i systematyczności, umiejętności sprawnej organizacji własnej pracy i korzystania z narzędzi np. MS Office, znajomość lokalnego rynku materiałów budowlanych - branża OZE będzie dodatkowym atutem. Kontakt mailowy: Aplikuj lub tel: 665 237 128 - Anna Dias

Pracodawca

Nazwa: IVENDO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Lubawska 12, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV