Spawacz-Monter - OD ZARAZ - umowa o pracę

Rybnik
Oferta opublikowana09.04.2024
Branżafizyczna

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla naszego klienta, który specjalizuje się w produkcji elementów (łożysk) do maszyn i urządzeń poszukujemy osoby na stanowisko:

Spawacz-Monter / Rybnik

Mieszkasz w Rybniku lub poblizu i nie widzisz problem z dojazdem?

Interesuje Ci umowa o pracę z perspektywą na długotrwalą wspólprace?

Zloz swoje CV oraz zadzwoń pod numer 571 243 506

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy jako monter oraz spawacz MAG;
  • uprawnień do spawania metodą MAG- książeczka i świadectwo;
  • umiejętności czytania rysunku technicznego;
  • aktualnie uprawienia do obsługi suwnic.

Twoje zadania:

  • spawanie oraz montowanie konstrukcji o różnych wielkościach.

Oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia z nastawieniem na długotrwałą współpracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - do uzgodnienia po rozmowie kwalifikacyjnej;

  • premie Uznaniowe;
  • pracę docelowo na 3 zmiany (6-14; 14-22; 22-6) od poniedziałku do piątku;
  • praca na hali produkcyjnej w bardzo dobrych warunkach;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • szybki proces rekrutacji oraz opieka koordynatora.

Złóż swoje CV oraz zadzwoń pod numer 571 243 506