Oferta opublikowana28.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Główna 27, 44-290 Jejkowice, powiat: rybnicki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Wymagania wobec kandydatów: - posiadanie umiejętności i uprawnień w zakresie spawania metodą MIG/MAG, - praktyczna umiejętność czytania rysunków technicznych, - umiejętność samodzielnego składania konstrukcji według powierzonej dokumentacji technicznej, - mile widziane umiejętności i uprawnienia w zakresie spawania metodą TIG, - mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi suwnicy lub wózka widłowego, - umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej, wysoka kultura techniczna, - komunikatywność w relacji z przełożonym i innymi członkami zespołu. Oferujemy stabilną pracę, przy produkcji elementów konstrukcji spawanych. System pracy zmianowy. Forma zatrudnienia uzależniona od preferencji kandydata: umowa o pracę lub zlecenie. Wynagrodzenie odpowiednie do zaangażowania w pracę i posiadanych umiejętności Dodatkowe informacje na temat oferty pracy dostępne są pod numerem telefonu 660 322 693. CV można przesyłać w formie elektronicznej na adres mailowy: Aplikuj lub składać w siedzibie firmy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 28.03.2024

Wymagania konieczne

Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pracodawca

Nazwa: LORKEN - TECH HENRYK BUGDOL

Adres: Rydułtowska 71, 44-293 Gaszowice, powiat: rybnicki, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV