ŚLUSARZ DO PRACY WE FRANCJI NA PREFABRYKACJI

Gliwice
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Agencja Zatrudnienia CERES Sp. z o.o. (nr cert 26635), polski oddział francuskiego pracodawcy CERES, specjalizującego się w branży budowlanej oraz przemysłowej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Ślusarz na prefabrykacji

Miejsce pracy: FRANCJA

Zadania na stanowisku pracy:

- umiejętność spawania,
- obróbka metalu, cięcie, gięcie, szlifowanie itp.,
- przebudowy form stalowych,
- naprawa urządzeń oraz form

Wymagania:

- doświadczenie w robotach ślusarskich,
- umiejętności podstawowej obróbki metali,
- umiejętności drobnych napraw i konserwacji narzędzi, form stalowych i urządzeń mechanicznych,
- motywacja do pracy
- mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferujemy:

- pracę we Francji
- atrakcyjne wynagrodzenie
- francuską umowę o pracę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.