Oferta opublikowana15.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Łazy 20/A, 43-170 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należeć będzie: - wykonywanie różnego rodzaju czynnosci zakresu mechanicznego podczas obsługi serwisowej i nowych montaży urządzeń energetycznych na zakładach przemysłowych takich jak: elektrownie, elektrociepłownie, ciepłownie, koksownie, rafinerie, - terminowe wykonywanie powierzonych prac i zadań. OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące, docelowo umowa na czas nieokreślony MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 43-170 Łaziska Górne ul. Łazy 20 A lub inne budowy w kraju i za granicą (w przypadku prac wyjazdowych - Pracodawca zapewnia transport) PRACA W DNIACH I GODZINACH: Pn - Pt, godz. 6:00 -14:00 lub 7:00 -15:00 (do ustalenia z Pracodawcą).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 30 PLN

Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa + premia uznaniowa (ostateczne wynagrodzenie do ustalenia z Pracodawcą) Oferujemy: -stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, -pracę stacjonarną, jednozmianową w godz. 6:00-14:00 z możliwością nadgodzin, -atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań, -możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach w branży energetycznej, -wsparcie doświadczonej kadry, -prywatną opiekę medyczną, -ubezpieczenie grupowe.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie w wykonywaniu prac ślusarskich; doświadczenie w montażach, remontach urządzeń energetycznych takich jak: turbiny parowe, pompy wodne i olejowe, sprężarki, przekładnie, wymienniki oraz armatura. Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych, umiejętność czytania rysunku technicznego.

Pracodawca

Nazwa: REMAK-ENERGOMONTAŻ SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: Żelazna 9, 40-851 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV