SEKRETARZ SZKOŁY

Tychowo
Oferta opublikowana15.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Dworcowa 11, 78-220 Tychowo, powiat: białogardzki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie spraw kancelaryjnych dla potrzeb pracowników i uczniów, redagowanie pism, prowadzenie dokumentacji, prowadzenie elektronicznej ewidencji uczniów i pracowników, prowadzenie archiwizacji dokumentów szkolnych, elektroniczne przekazywanie danych, przestrzeganie tajemnicy służbowej i państwowej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 100 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu, obsługa administracyjno-biurowa, doświadczenie na podobnym stanowisku

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : przestrzeganie procedur z zakresu ochrony i przetwarzania danych osobowych [Umiejętność 1] : sporządzanie sprawozdań SIO i GUS [Inne] : Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Tychowie

Adres: Dworcowa 11, 78-220 Tychowo, powiat: białogardzki, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.