RECEPCJONISTA

Wałcz
Oferta opublikowana12.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ciasna 8-10, 76-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Sprawna i profesjonalna , życzliwa obsługa gości Wystawianie kart pobytu , meldowanie i obciążanie gości za pobyt, przyjmowanie płatności w formie gotówkowej oraz bezgotówkowej Wystawianie FV i PV ( również raportów kasowych , dobowych , miesięcznych ) Bieżąca sprzedaż miejsc noclegowych , dokonywanie i sprawdzanie rezerwacji , ustalanie z gościem terminu pobytu w hotelu. Przekazywanie danych dotyczących przewidywanego obłożenia gastronomii oraz Służby pięter Przekazywanie kierownikowi hotelu wszelkich uwag gości dotyczących hotelu , zapytań grupowych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do uzgodnienia godziny pracy 7-15, 15-23, 23-7

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące obsługa komputera i urządzeń biurowych ambicja i konsekwencja w działaniu bardzo dobra organizacja pracy logiczne myślenie mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie asertywność , komunikatywność , chęć rozwoju , dbałość o jakość wykonywanej pracy , rzetelność

Pracodawca

Nazwa: EKOMECH SP. Z O.O. KŁĘBOWIEC

Adres: Ciasna 10, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV