RATOWNIK WODNY

Gryfino
Oferta opublikowana08.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Zapewnienie bezpieczeństwa gości,stała obserwacja wyzaczonego terenu wodnego, podejmowanie akcji ratunkowej

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 2 466,75 PLN

Opis wynagrodzenia: praca na 1 etat lub 1/2

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: sumienność, dobra organizacja pracy własnej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: uprawnienia KPP, posiadanie stopnia ratownika wodnego,doświadczenie zawodowe - wskazana praca na podobnym stanowisku,

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Sprzymierzonych 1, 74-100 Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv