Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Łopuskiego 38, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Zapewnienie bezpieczeństwa osób przebywających i kapiących się na basenie i pływalni. Praca w godz. 7:00-22:00 - dwuzmianowa po 7 lub 8 h. Praca na basenach na terenie miasta Kołobrzeg.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN

Opis wynagrodzenia: zł/h brutto

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 13.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Ratownik – uprawnienia do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy, Ratownik wodny, komunikatywność

Pracodawca

Nazwa: Szkółka Pływacka DEPKA Karol Torcz

Adres: Łopuskiego 38, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.