PSYCHOLOG SZKOLNY

Orzesze
Oferta opublikowana08.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Miarki 1/a, 43-180 Orzesze, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - prowadzenie zajęć z uczniami, - rozwiązywanie problemów uczniów - prowadzenie dokumentacji z zakresu pomocy psychologiczno - pedagogicznej. OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa o pracę na czas określony od 01.09.2024r. do 31.08.2025r. MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 43-180 Orzesze ul. Miarki 1 a PRACA W DNIACH I GODZINACH: Pn-Pt praca w przedziale godzinowym 7.10 -16.00 wg ustalonego grafiku z pracodawcą

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.55

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 12

Wynagrodzenie brutto: od 2 677,1 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatki wg stawek MEN Wymiar czasu pracy -pełny etat wynosi 22 godziny, oferowana praca w wymiarze 12 godzin tygodniowo

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Data zakończenia: 31.08.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: wyższe magiterskie na kierunku psychologicznym. Uprawnienia: przygotowanie pedagogiczn. Inne: przed zatrudnieniem konieczne będzie przedstawienie zaświadczenia z sądu o niekaralności.

Pracodawca

Nazwa: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. POLEGŁYCH NA PASTERNIOKU W ORZESZU

Adres: Miarki 1/a, 43-180 Orzesze, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV List motywacyjny Certyfikaty Świadectwa szkolne Akt Nadania Stopnia Zaswiadczenie z sądu o niekaralności (wymagane do zatrudnienia)