Oferta opublikowana19.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 36-213 Haczów 902, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Praca z osobami niepełnosprawnymi w stopniu umiarkowanym i znacznym. Prowadzenie terapii psychologicznej, ocena rozwoju psychoruchowego osób niepełnosprawnych, diagnoza stanu psychicznego oraz funkcjonowania umysłowego. Stymulowanie funkcji intelektualnych, rozwijanie sfery emocjonalnej podopiecznych. Korekta zaburzeń zachowania, stymulowanie opóźnionego lub dysharmonijnego rozwoju. Prowadzenie terapii psychologicznej uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 5

Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: komunikatywność, prawo jazdy kategoria - B

Pracodawca

Nazwa: Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Haczowie

Adres: 36-213 Haczów 902, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.