PSYCHOLOG

Katowice
Oferta opublikowana18.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Oswobodzenia 92, 40-405 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Praca indywidualna i grupowa z osobami przewlekle chorującymi psychicznie. Prowadzenie dokumentacji. - Praca na 3/4 etatu w godzinach: 7:30-15:30 do uzgodnienia.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 30

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4500 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny 3 miesiące okres próbny z możliwością przedłużenia. Docelowo praca na stałe. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (3/4 - 75%).

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Psychologia

Uprawnienia: Umiejętność obsługi komputera, Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, Umiejętność pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 3

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 miesiące w pracy z osobami przewlekle chorującymi psychicznie. Mile widziane szkolenie z treningu umiejętności społecznych.

Pracodawca

Nazwa: ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY PRZY ŚLĄSKIM STOWARZYSZENIU "AD VITAM DIGNAM"

Adres: Oswobodzenia 92, 40-405 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (10:00-13:00) (Tel. 32-255-71-96) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Oswobodzenia 92, 40-405 Katowice) lub e-mail: Aplikuj