PSYCHOLOG

Międzybrodzie Żywieckie
Oferta opublikowana22.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Beskidzka 27, 34-312 Międzybrodzie Żywieckie, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Wspieranie wychowawców przedszkolnych w pracy z dziećmi, rodziców, dzieci

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.06

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 6

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 1 325 do 1 597 PLN

Opis wynagrodzenia: wymiar czasu pracy - 6/22 od miesiąca września - 25/22 wynagrodzenie od 1 325,00zł brutto do 1 597,00zł brutto wysokość wynagrodzenia zależy od stopnia awansu zawodowego posiadanego przez kandydata do pracy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: psychologia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagana umiejętność pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, w tym z dziećmi z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Pracodawca

Nazwa: Przedszkole im. ks. Jana Hojdysa w Międzybrodziu Żywieckim

Adres: Beskidzka 27, 34-312 Międzybrodzie Żywieckie, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv do pracodawcy