PSYCHOLOG

Mysłowice
Oferta opublikowana01.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Towarowa 1, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Wymagane min. pół roku doświadczenia w indywidualnej pracy z dzieckiem o specjalnych potrzebach. Możliwość umowy o pracę, godziny pracy (6-17) do uzgodnienia. Miejsce pracy: ul. Spacerowa 2 lub ul. Towarowa 1. Praca z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Praca 10 godzin tygodniowo - do uzgodnienia

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 10

Wynagrodzenie brutto: od 60 PLN

Opis wynagrodzenia: system wynagradzania godzinowy

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Psycholog (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia, specjalizacja: psychologia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie kierunkowe, min. 6 miesięcy doświadczenia w indywidualnej pracy z dzieckiem o specjalnych potrzebach

Pracodawca

Nazwa: FHU Andrzej Motyl

Adres: Towarowa 1, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV