PSYCHOLOG

Czerwionka-Leszczyny
Oferta opublikowana27.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 3 Maja 42, 44-230 Czerwionka-Leszczyny, powiat: rybnicki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Działalność diagnostyczna, prowadzenie terapii psychologicznych, opracowanie materiału diagnostycznego, redagowanie opinii i orzeczeń, współpraca z rodzicami, placówkami. Prowadzenie prelekcji, warsztatów i konsultacji także na terenie innych placówek. Wymagane wykształcenie wyższe - kierunek psychologia, preferowana psychologia kliniczna, potwierdzone kwalifikacje pedagogiczne, minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku psychologa, praktyka w zakresie diagnozowania testami: DSR, IDS, WISC-V, WAIS, SB-5, potwierdzone prowadzenie terapii dzieci w wieku do lat 7 oraz starszych. Pełen opis stanowiska pracy oraz toku naboru konkursowego dostępny na stronie internetowej http://www.bip.poradnia-czerwionka.pl/ (zakładka MenuBip/Nabór).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Data zakończenia: 31.08.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pracodawca

Nazwa: PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA CZERWIONKA-LESZCZYNY

Adres: 3 Maja 42, 44-230 Czerwionka-Leszczyny, powiat: rybnicki, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV