• GoWork.pl
  • Praca
  • Przedstawiciel do spraw serwisu instalacji piwnych - Rybnik

Przedstawiciel do spraw serwisu instalacji piwnych - Rybnik

Rybnik
Oferta opublikowana16.06.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i serwisów w rynku.

Aktualnie do naszego projektu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel do spraw serwisu instalacji piwnych

miejsce pracy: Rybnik, Tychy, Mikołów

Zadania na stanowisku:

Obsługa instalacji piwnych w zakresie ich serwisów

Prowadzenie szkoleń personelu w lokalach z zakresu obsługi instalacji piwnych

Raportowanie pracy w systemie online

Wymagania:

Samodzielność w działaniu, sumienność oraz dyspozycyjność

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Pracę na UZ z ZUS

Elastyczny czas pracy

Motywacyjny system wynagrodzeń

Możliwość rozwoju zawodowego

Samochód oraz telefon służbowy

Jest to idealna oferta dla studenta zaocznego lub rencisty/emeryta!