PRACOWNIK UBOJU TUCZNIKÓW

Radzionków
Oferta opublikowana28.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szybowa 7, 41-922 Radzionków, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Praca na linii ubojowej

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 600 PLN

Opis wynagrodzenia: Godziny pracy: 5.00-13.00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 28.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, książeczka sanepidowska wymagana, możliwość przyuczenia

Pracodawca

Nazwa: ZAKŁADY MIĘSNE "HAM" CICHOŃ I WSPÓLNICY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Szybowa 7, 41-922 Radzionków, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny