PRACOWNIK TERENÓW ZIELENI

Siemianowice Śląskie
Oferta opublikowana07.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 40-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Zakładanie, pielęgnacja ogrodów. Praca na terenie woj. Śląskiego. Zlecenie wykonywane w godzinach: 07:00-17:00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 07.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: chęć do pracy, sprawność fizyczna

Pracodawca

Nazwa: BOTANICART JOANNA JANKOWSKA-CIACIEK

Adres: Grabskiego Władysława 13/4, 40-826 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV