Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Gębika 77/1, 10-691 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Przyjmowanie i rozkładanie towaru, obsługa klienta i utrzymanie czystości, składanie zamówień. Godziny pracy 6-14; 14-22

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: pierwsza umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Data zakończenia: 31.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia: zasadnicze zawodowe, pożądane średnie branżowe. mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w sklepie; umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego

Pracodawca

Nazwa: Sklep Spożywczo-Przemysłowy Helena Perzyna

Adres: Gębika 77/1, 10-691 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -