PRACOWNIK POMOCNICZY PRZY OBSŁUDZE EVENTÓW SPORTOWYCH I MUZYCZNYCH

Zabrze
Oferta opublikowana08.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Pomoc przy montażu i demontazu elementów scenicznych, prace pomocnicze przy obsłudze eventów sportowych i muzycznych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: inna

Wynagrodzenie brutto: od 27,7

Opis wynagrodzenia: 27,70 zł brutto/godz.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 08.03.2024

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dyspozycyjnośc w weekendy-praca wyjazdowa

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: 1-go Maja 12, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP