PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Połczyn-Zdrój
Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Połczyn-Zdrój, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: celem pozyskania współpracownika jest długofalowa współpraca mająca na celu remonty, porządkowanie itp. lokali mieszkalny oraz użytkowych głównie na terenie Połczyna Zdroju, oczekujemy zaangażowania równego własnemu, to jest podstawowy wymóg współpracy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 10.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: prace budowlane wykończeniowe, praktyczne umiejętności wykonywania prac budowlanych, prawo jazdy kategoria - B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: [Inne] : możliwa premia uznaniowa w przypadku właściwego wykonywania obowiązków

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Kołobrzeska 3, 78-300 Świdwin, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.