PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Nieznanice
Oferta opublikowana23.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mstowska 3, 42-270 Nieznanice, powiat: częstochowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Firma zajmuje się produkcją wind dla niepełnosprawnych. Przygotowanie budynku do postawienia windy: malowanie ścian; układanie kostki brukowej; sprzątanie placu budowy i czyszczenie sprzętu; prace wykończeniowe; pomoc we wznoszeniu konstrukcji; kopanie dołów; przenoszenie sprzętów i narzędzi; czytanie rysunków technicznych; wylewanie stropów; montowanie różnych elementów; wykonywanie prac remontowych i rozbiórek. Możiwe wyjazdy na montaż na terenie kraju na ok. 3-4 dni (sporadycznie).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 7 900 PLN

Opis wynagrodzenia: praca od pn - pt w godz. 06.00-14.00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 23.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: podstawowa znajomość prac budowlanych (podstawa wiedza i umiejętności do pracy na stanowisku)

Pracodawca

Nazwa: ZME BAJPAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Szymanowskiego 15, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Najpierw kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania; W przypadku osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotne w PUP Częstochowa wymagane jest skierowanie do pracy do pobrania u swojego doradcy klienta