Oferta opublikowana13.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ekonomiczna -, 43-150 Bieruń, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Dozorowanie obiektu przemysłowego. Kontrola ruchu osobowo-towarowego. Sporządzanie dokumentacji ochrony w wersji elektronicznej. *bardzo dobre warunki socjalne - do dyspozycji pracowników: stołówka, kuchnia z lodówką i kuchenką, łazienka z prysznicem. * możliwy zwrot kosztów dojazdu *możliwość podjęcia pracy w niepełnym wymiarze (1/2 etatu) * praca w systemie równoważnym: 07:00-19:00, 19:00-07:00 (12h lub 24h) według ustalonego grafiku

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe bez znaczenia, wymagana podstawowa znajomość obsługi komputera, mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Pracodawca

Nazwa: GB UNIVERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: SOSNOWIECKA 29/1, 31-345 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych