PRACOWNIK OBSŁUGI W PIONIE WSPARCIA (PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI)

Warszawa
Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: ALEJE JEROZOLIMSKIE 202, 02-486 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - codzienne sprzątanie pomieszczenia przemysłowej przychodni przyzakładowej zgodnie z zaleceniami zakładowego lekarza medycyny pracy, - dbałość o czystość na powierzonych do sprzątania odcinkach, - codzienne sprzątanie pomieszczeń biurowych i ciągów komunikacyjnych, - codzienna obsługa i mycie sanitariatów w budynku i na hali produkcyjnej, - sprzątanie natrysków i szatni dla pracowników produkcji, - sprzątanie hali produkcyjnej w tym mechaniczne mycie posadzki, sprzątanie wiórów wokół stanowisk maszyn do obróbki skrawaniem metali.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Języki: polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: Wykształcenie podstawowe; Znajomość języka polskiego na poziomie A1 w mowie i piśmie. Zakres obowiązków: - codzienne sprzątanie pomieszczenia przemysłowej przychodni przyzakładowej zgodnie z zaleceniami zakładowego lekarza medycyny pracy, - dbałość o czystość na powierzonych do sprzątania odcinkach, - codzienne sprzątanie pomieszczeń biurowych i ciągów komunikacyjnych, - codzienna obsługa i mycie sanitariatów w budynku i na hali produkcyjnej, - sprzątanie natrysków i szatni dla pracowników produkcji, - sprzątanie hali produkcyjnej w tym mechaniczne mycie posadzki, sprzątanie wiórów wokół stanowisk maszyn do obróbki skrawaniem metali. [Kontakt: Tel. 667701792 e-mail: Aplikuj]

Pracodawca

Nazwa: SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAP

Adres: ALEJE JEROZOLIMSKIE 202, 02-486 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą.