Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP

Opinie o Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP

Pola

A ja chętnie napiszę. Uważam, że jest to bardzo fajne miejsce pracy. Zarobki bez szału ale takie strasznie złe nie są a możliwości rozwoju (przynajmniej w moim dziale) ogromne. Praca ciekawa, ludzie sympatyczni. Mnie tu dobrze.

PIAP_ON_LINE

@robotyk: Zapraszamy do przesłania CV i poznanian naszego zespołu na rozmowie rekrutacyjnej.:)

robotyk

Czy ktos z pracujacych moze napisac jakie warunki i kultura pracy, jakie wynagrodzenie?

Zostaw opinię o Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP