Opinie o SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAP w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAP. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAP o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Komponenty elektryczne/elektroniczne - Pozostała Działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAP w Warszawa

Administrator Nowy wpis

W mieście Warszawa poszukiwano kandydatów do pracy jako Kierownik działu. Czy ktoś aplikował na ofertę firmy SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAP? Jak wrażenia z rekrutacji?

Kate Nowy wpis

Uważam, że dobre miejsce pracy. Zarobki bez szału ale takie strasznie złe też nie są jak ktoś pracuje w projekcie. Praca ciekawa, ludzie sympatyczni - przynajmniej w moim teamie

Piotr Nowy wpis

Nie polecam aplikowania na stanowiska do tej firmy. Proces rekrutacyjny pozostawia wiele do życzenia, a co najlepsze, pomimo zapewnień o odpowiedzi na koniec rekrutacji - odpowiedzi brak! Kompletny brak szacunku do kandydata.

Eryk

Tak dobrych pracodawców jest bardzo niewielu, super atmosfera polecam pracę.

Partacz
@Eryk

Nie sądzę żeby dobrze płacili praca ok ale wynagrodzenie masakra najniższa krajowa a najlepiej jak byś za darmo robił

Eryk
@Partacz

Zgadza się można się czegoś nauczyć ale zarobki poniżej oczekiwań.

Antoni
@Eryk

Można się czegoś nauczyć - czy to oznacza, że są jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Teodor Nowy wpis
@Antoni

Tak jak w każdej polskiej firmie trzeba się o szkolenia wyprosić. Nie podam dokładnego procesu, ale w praktyce raz na rok lista potencjalnych szkoleń, chętnych, kosztów i powodów dlaczego takie. Potem politycznie na wyższych szczeblach jest popychanie kto, co, jak, gdzie, za ile itp. Ale finalnie szkolenia są. Czasem dofinansowanie do udemy i 3 dni luźne, zeby to zrobić, czasem specjalista przyjedzie szkolić, czasem szkolenia zewnętrzne z pełną delegacją. Tematy przeróżne, od ogólnych technologii, przez dedykowane, aż po dedykowane szkolenia pod produkt konkretnego vendora. Może nie od razu ale po przepracowaniu kilku miesięcy można się już załapywać jak ktoś ma ochotę. Koledze @Eryk bardziej chodziło, o to, że podejście jest raczej takie: jesteś specjalistą C. Potrzebujesz przerwy to przez miesiąc się zajmujesz postawieniem i oprogramowaniem bazy danych pod inny projekt. I takich przeskoków możesz robić ile chcesz i jak chcesz dopóki jakieś projekty nie zaczną cierpieć :) Ponieważ sporo projektów z programowania/elektroniki jest robionych badawczo, tj. nie rozwijają czegoś i nie muszą tego serwiskować i robić maintenence, to możesz je napisać jak chcesz w jakim języku chcesz i jakie biblioteki chcesz. Mało jest miejsc, gdzie możesz w praktyce poznać np. 15 różnych bibliotek do robienia jednej rzeczy, a nie tylko przeczytać o różnicach.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Jarosław

Czytam że zarobki marne. Nie ma szans na podwyżki albo chociaż dorobienie w nadgodzinach? Bo czasem firmy dają taką możliwość i z dodatków można sporo zyskać.

Pracujący

Bardzo fajne miejsce, nie mam zamiaru zmieniać pracy. Zarobki szałowe nie są ale złe też nie. Mnie zadowalają mimo, że mam świadomość, że jako inżynier mógłbym zarabiać lepiej ale czy warto? Zarabiać lepiej po to by mieć obowiązków, a przez to stresów i nadgodzin pod sufit? A tutaj praca raczej spokojna (choć zdarzają się bardziej gorące okresy gdy się jakiś projekt kończy ale to wtedy też - zazwyczaj odpowiedzialność rozkłada się na zespół a nie konkretnie na Ciebie, co ważne i mnie tylko motywuje do dalszej wspólnej pracy, mobbingu nie ma). Praca bardzo twórcza i rozwojowa, fajni ludzie. Czas pracy - jest czytnik, widełki luźne, możesz przyjść od 6:30 do 8:30 i być swoje. Nadgodziny: - nie płacą (ale też nie wymagają), - możesz jednego dnia być dłużej a następnego pójść coś załatwić i nie ma z tym problemu. Pracownicy mają żłobek i przedszkole dla swoich dzieci. Jest też barek. Nikt Ci się nie gapi na ile idziesz do kibla jak to miałem w poprzedniej pracy - trzeba się po prostu sprawdzać w swoich obowiązkach. Otwarta droga naukowa, wręcz zachęcają (wtedy 36 dni urlopu). Może minusem są formy umów - podpisuje się na niską kwotę czego można się przestraszyć, reszta zarobków jest na zasadzie premii przerobowych (każda godzina dodatkowo płatna w zależności od tego czy jest to godzina naukowa czy komercyjna). Bałem się na początku ale nigdy (pracuję od 6 lat) nie zapłacili mi mniej niż miałem ugadane, a więcej owszem. Drugi raz też bym się tu zatrudnił, polecam.

Henryk

czy firma normalnie funkcjonuje?

Pola

A ja chętnie napiszę. Uważam, że jest to bardzo fajne miejsce pracy. Zarobki bez szału ale takie strasznie złe nie są a możliwości rozwoju (przynajmniej w moim dziale) ogromne. Praca ciekawa, ludzie sympatyczni. Mnie tu dobrze.

PIAP_ON_LINE

@robotyk: Zapraszamy do przesłania CV i poznanian naszego zespołu na rozmowie rekrutacyjnej.:)

robotyk

Czy ktos z pracujacych moze napisac jakie warunki i kultura pracy, jakie wynagrodzenie?

Zostaw merytoryczną opinię o SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAP - Warszawa

• Jak się pracuje w SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAP?

Zobacz opinie na temat firmy SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAP?

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAP
3.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Al. Jerozolimskie 202
    02-486 Warszawa