PRACOWNIK MONTAŻU

Siemianowice Śląskie
Oferta opublikowana18.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Montaż części lub obsługa wtryskarek, wizualna kontrola jakości komponentów, przemieszczanie pojemników na produkty, wprowadzanie danych do systemu SAP

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 650

Opis wynagrodzenia: stawka podstawowa 5000 zł brutto + 10 % premii + 600 zł brutto dodatku za pracę w systemie czterobrygadowym ( 3 dni pracy, 3 dni wolne w godz. 7.00-19.00 i 19.00-7.00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 02.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: kilkuletnie doświadczenie w pracy na produkcji, , osoby, które wcześniej miały długie okresy zatrudnienia

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Plac Grunwaldzki 8 -10, 40-950 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP