Pracownik magazynu - kontroler 4600 brutto- OD ZARAZ

Gliwice
Oferta opublikowana26.04.2024
Branżafizyczna

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla naszego wieloletniego klienta aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Magazynu/ Kontroler- Gliwice

MILE WIDZIANE, ale nieobowiązkowe doświadczenie magazynowe lub produkcyjne.

Nie masz ? Nie martw się ! Wszystkiego można się nauczyć jeżeli tylko się chce ! :)

Twoje zadania:

  • proste prace magazynowe,
  • przyjmowanie towaru,
  • przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • kontrola jakościowa.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 4600 zł brutto + premia,
  • umowę o pracę od pierwszego dnia !,
  • pracę na trzy zmiany od poniedziałku do piątku,
  • rozwój i szkolenia dla zaangażowanych pracowników,
  • oraz pomoc koordynatora na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia.

Firma znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Portowej

Masz jakieś pytania? Zadzwoń: 506 561 859