Oferta opublikowana28.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: JANA PAWŁA II 10, 74-400 Dębno, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: - prace porządkowe na magazynie - załadunek i rozładunek przyjmowanego i wydawanego towaru - prowadzenie pojazdu

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: 1 miesiąc zatrudnienia na umowę zlecenie. Docelowo na czas nieokreślony. Godziny pracy: 8.00-16.00

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 28.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE BESTT TOMASZ BIENIASIEWICZ, BOGUMIŁ RATAJCZAK, STANISŁAW DOBROPOLSKI SPÓŁKA JAWNA

Adres: JANA PAWŁA II 10, 74-400 Dębno, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP