Pracownik linii produkcyjnej( z orzeczeniem)

Bieruń
Oferta opublikowana26.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Aba-service Sp.zo.o.– to przedsiębiorstwo społeczne, którego celem jest zatrudnienie Osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności na otwartym rynku pracy. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej na pełen etat.
OBOWIĄZKI:
• Efektywna produkcja wyrobów (montaż klimatyzatorów i chłodnic) zgodnie z wymogami technologiczno – jakościowymi
• Kontrola jakości wykonywanych produktów
• Pilnowanie porządku na stanowisku pracy

WYMAGANIA:
Orzeczenie o niepełnosprawności
Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
Inicjatywa i zaangażowanie w pracę
Umiejętność pracy w zespole
GWARANTUJEMY:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Premie i bonusy finansowe
Stałą pracę (umowa o pracę), warunki pracy zgodne z normami obowiązującymi w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, 5 dni w tygodniu, bez pracy na zmiany nocne,
Korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do leków, itp.),
Pakiet Luxmed
Przygotowanie do pracy na uzgodnionym stanowisku,
Opiekę, pomoc i współdziałanie Trenera Pracy,
Administrator danych:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV aplikując przez portal olx (prosimy o zawarcie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych).
Administrator danych osobowych: aba-service.pl/odo/aba_informacja_odo.pdf