Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Koszęcińska 1, 42-714 Hadra, powiat: lubliniecki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: 1. Obsługa kurników. 2. Codzienne obchody i nadzór nad hodowlą. 3. Sprawdzanie linii paszy i wody. 4. Prace porządkowe. 5. Wykonywanie różnych prac naprawczych w gospodarstwie rolnym. 6. Obsługa podstawowych maszyn rolnych. 7. Dbanie o wysoki dobrostan zwierząt.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: ruch ciągły

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: Praca w ruchu ciągłym po 8h. Praca od poniedziałku do niedzieli wg harmonogramu w godzinach 6-14, 14-22, 22-6. Na początek umowa na okres próbny, później na czas określony i czas nieokreślony

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 09.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane. Dokładność, sumienność, uczciwość, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.

Pracodawca

Nazwa: ALGAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres: WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO 40, 41-215 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: brak danych