Oferta opublikowana14.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: -, 44-196 Knurów, powiat: gliwicki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Wykształcenie: brak wymagań. roczne doświadczenie zawodowe, umiejętność obsługi MS Office, zakres obowiązków: bieżąca obsługa kadrowo-płacowa klientów biura rachunkowego; jedna zmiana; etatu, miejsce pracy: Knurów

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 3 000 do 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 14.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu, obsługa komputera - pakiet programów office, obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Pracodawca

Nazwa: KB RACHUNKOWOŚĆ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: -, 44-196 Knurów, powiat: gliwicki, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy