PRACOWNIK DO UTRZYMANIA TERENÓW ZIELENI MIEJSKIEJ

Zabrze
Oferta opublikowana15.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Zakres obowiązków: pielęgnacja zieleni miejskiej, koszenie, grabienie, plewienie. Praca w pozycji wymuszonej w zmiennych warunkach atmosferycznych. Pierwsze 2 tygodnie praca na umowę o dzieło (wyplewienie 300 metrów terenów zieleni), następnie możliwość przejścia na czasową umowę zlecenie. Elastyczne godziny pracy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

Opis wynagrodzenia: (umowa o dzieło 2 tygodnie), przy umowie zlecenie 27,70zł brutto/godz.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 1

Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, umiejętność koszenia, dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna, wymagane doświadczenie przy koszeniu

Pracodawca

Nazwa: MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W ZABRZU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Jana Matejki 6/pokój 33, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV