Praca sprzedawca internetowy, biurowy obsługa klient Rzeszów

Rzeszów
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatudodatkowa
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Dzień dobry , zatrudnię. przyjmę osobę na stanowisko biurowe.

Do osoby należeć będą wymienione niżej obowiązki:

Prowadzenie fb , insta, i innych stron związanej z firmą

Sprzedaż internetowa (wystawianie ofert na allegro, olx i inne)

Rozmowy z klientami na temat zakupu (głównie telefoniczne)

i inne , obowiązki , które wychodzą w trakcie na bieżąco.

OCZEKUJEMY :

-BIEGŁEJ OBSŁUGI KOMPUTERA

-punktualności w pracy,

-komunikatywności ,

-zaangażowania w pracy

-prawo jazdy kat. b + samochód

PROSZĘ o zgłaszanie się tylko chętnych osób.

Można zaczynać od zaraz.

Więcej informacji pod nr tel : 690 - pokaż numer telefonu -
cv pod e mailem : @
Proszę o kontakt telefoniczny