Praca na produkcji dla każdego! (Albertów)

Lipie
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Operator Linii Produkcyjnej

Miejsce pracy: Albertów

Zakres zadań:
- Obsługa maszyn produkcyjnych
- Kontrolowanie procesu produkcyjnego
- Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:
- Gotowość do pracy w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku (6:00-14:00; 14:00-22:00, 22:00-6:00)
- Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji

Pracodawca oferuje:
- Umowę o pracę od początku zatrudnienia – bez pośredników
- Wynagrodzenie 4530-5040zł brutto miesięcznie + dodatek zmianowy + premię miesięczną do 10%
- Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne i wiele innych
- Możliwość rozwoju i awansu

Nie czekaj! Wyślij do nas swoje CV poprzez przycisk APLIKUJ
Przekaż ofertę znajomym - posiadamy 10 wolnych miejsc pracy!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: Aplikuj