Praca na produkcji

Rzeszów
Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Pracownik Produkcji Oponek Gumowych

Miejsce pracy: Zarzecze (okolice Jarosław , Przeworsk, województwo podkarpackie)

Zakres obowiązków:
• Obsługa maszyn do produkcji wyrobów z gumy.

• Kontrola jakości produkowanych oponek.

• Przestrzeganie procedur systemu jakości.

• Działania korygujące i nadzór nad jakością wyrobu.

Wymagania:
• Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

• Dyspozycyjność

• Współpraca w zespole.

• Komunikatywność.

• Gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

• Konkurencyjne wynagrodzenie.

• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

• Wysokie premie